В закладі працює :

11 - педагогів                   

18 - обслуговуючий персонал    

Мова освітнього процесу - українська           

Заклад відвідує 93 дитини.
4 вікові групи 
- група раннього віку "Сонечко"
- молодша група "Веселка"

- середня група "Метелики"
- старша група
"Дзвіночок"

 

Адміністрація  закладу

Завідувач Софіївським КДНЗ  "Чайка"  - Магеря Любов Іванівна

Голова   профспілкового   комітету   -  Дякова Вікторія Олександрівна

Вихователь-методист - Бондаренко Наталія Григорівна

Практичний психологКлимчук Юлія Степанівна

 
Історія закладу
В далекому 1965 році був збудований дитячий садок «Чайка» по провулку Больничному,13, який був розрахований на 140 місць. Хоча він повністю не задовольняв потреб населення селища. Всі групи були переповнені (30-40 дітей в кожній групі). Дітей всього на той час в дитсадку було 250.
Першою завідуючою дитсадком була Білявська Євдокія Яківна, методистом по дошкільному вихованню Тригуб Віра Терентіївна. Дитячий садок обслуговували 25 чоловік.
Заклад повністю був забезпечений меблями, різноманітним інвентарем, спортивним одягом і т.д. Продукти харчування підвозилися до дитсадка конем із возом. При дитсадку працювала своя бухгалтерія. З дітьми проводилися різноманітні заняття: малювання, розповідання, читання, музика і співи.
Сьогодні наш садочок це красиве двоповерхове приміщення з впорядкованою територією навколо нього.
Дошкільний заклад відвідує 93 діитини. Це 4 вікові групи: група раннього віку, молодша, середня, старша  та 1 клас. Наповнюваність груп 15-30 дітей. За здоров’я, навчання та виховання дітей піклується 29 чоловік, із них 11педагогічних працівників ( вихователі, музичний керівник, логопед, психолог, фізичний керівник, керівники гуртків, старша медична сестра )  18 обслуговуючий персонал.
За більш ніж 50 років плідної педагогічної діяльності в нашому дитячому закладі створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально-виховного процесу.