Головна » Матеріали » Сторінка методиста

«Родзинки навчально-виховної роботи Софіївського дошкільного навчального закладу №1 «Чайка»

«Родзинки навчально-виховної роботи

Софіївського дошкільного навчального закладу №1 «Чайка»

  Софіївський дошкільний навчальний заклад №1 «Чайка» є сучасним, мобільним у процесі самовдосконалення закладом. На базі дитячого садка вже багато років проходять районні методичні об’єднання завідувачів, вихователів; свята, розваги, семінари, практикуми, ШПД і тд.

            В березні 2013 року відбувся районний семінар завідуючих за темою «Особливості роботи дошкільного навчального закладу в  розширенні життєвого простору дошкільника».

            Мета семінару розкривала висвітлення шляхів оптимізації розвивального життєвого простору та педагогічного процесу в дошкільних навчальних  закладах за вимогами Базової програми розвитку дитини  дошкільного віку «Я у Світі». Розкриття сутності роботи ДНЗ за пріоритетними освітніми спрямуваннями в умовах розширеного життєвого простору для дошкільнят, технології планування, програмування та втілення перспективних завдань розвитку освітніх спрямувань -  як провідного засобу реалізації завдань сучасного реформування дошкільної освіти.

             На семінарі були присутні завідуючі дошкільних закладів району,Кривенко Л. А.-

К методист відділу освіти Софіївської РДА з питань дошкільної освіти, практичний психолог Климчук Ю. С., батьки та вихователі.  Педагогічний колектив дошкільного закладу для проведення семінару використовував інноваційні педагогічні технології та показав впровадження нових ефективних форм взаємодії педагога і  педагога, педагога і дитини (Сократівська бесіда «Дитина замовляє культурний розвиток»).

           Вихователі закладу показали науково-теоретичну та практичну підготовку, персональні риси і загальні ключові навички, які є необхідними для успішної роботи з дітьми.

 

Категорія: Сторінка методиста | Додав: Тата (25.11.2013)
Переглядів: 406