Головна » Матеріали » Сторінка методиста

Характеристика

Характеристика

діяльності завідувачки Софіївським дошкільним навчальним  закладом №1 «Чайка»

Магері Любов Іванівни

 

             Магеря Л. І. має вищу педагогічну освіту, кваліфікація – вчитель математики в навчальних закладах освіти. У Софіївському ДНЗ №1 «Чайка» на посаді завідувачки працює з 2002 року, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

           Любов Іванівна за час роботи в закладі зарекомендувала себе відповідальним та висококваліфікованим керівником та педагогом. Вона здійснює керівництво закладу у відповідності до законодавчих та нормативних документів, визначає перспективи розвитку дошкільного закладу,  продуктивно співпрацює з різними соціальними групами, професійно застосовує технології розв’язання конфліктів і досягнення консенсусу в колективі та за його межами.

             Любов Іванівна 100% забезпечила НВП на рівні дошкільного навчального закладу, ефективно проводить коригування роботи закладу в умовах швидких змін, вдало оптимізує роботу методичної, медичної та інших служб закладу. Плідно працює щодо зміцнення і розвитку навчально-матеріальної бази дошкільного закладу; професійно  використовує психолого-педагогічні закономірності організації навчально-виховного процес; теорію управління дошкільним закладом освіти; методологічні засади процесів розвитку, виховання та  навчання; загальні принципи побудови змісту освіти в дошкільному навчальному закладі, моделює освітні процеси з урахуванням різних вікових груп та індивідуальних особливостей дошкільників. Уміло використовує в роботі концепцію національного виховання, теорію прийняття управлінських рішень. Досконало володіє знаннями дошкільної педагогіки та дитячої психології, вікової фізіології, санітарії та гігієни. Створює умови щодо впровадження методів  стратегічно-цільового управління,  педагогічного моделювання, випереджального допоміжного контролю та методик самоменеджменту.

Любов Іванівна є керівником методичних об’єднань завідуючих району. Працює над проблемою: «Застосування технологій прогресивного педагогічного досвіду та освітніх інновацій». Неодноразово нагороджена грамотами: Софіївського відділу освіти,  Софіївської селищної ради,  дипломами, подяками та присвоєно звання «вихователь-методист». Публікувалася в журналі «Дошкільний навчальний заклад», в районній газеті «Вісті Софіївщини».  Під керівництвом Любов Іванівни дошкільний заклад приймав участь і отримав почесні грамоти:   в обласній виставці «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини-2011 р.»; Всеукраїнської акції «Педагогічна творчість- чарівний ключ дитячої творчості»; ІІІ Націанальній виставці «Інноватика у сучасній освіті» та V Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2014».

 Магеря Любо Іванівна – компетентна, володіє толерантною поведінкою відносно до інших,  спроможна організовувати та проводити процедури контролю, визначати критеріальну основу оцінювання, володіє методами пізнання, вмінням бачити та розв’язувати професійну задачу, орієнтуватися в роботі, навчати роботі інших; вміє обгрунтовувати та передавати досвід тощо. Прагнення забезпечити високу якість роботи та позитивний імідж закладу.

 

Категорія: Сторінка методиста | Додав: Тата (23.10.2014)
Переглядів: 5240