Засідання районного методичного об'єднання завідувачів та вихователів ДНЗ Софіївського району. - 3 Листопада 2016 - Софіївський ДНЗ "Чайка"
Головна » 2016 » Листопад » 3 » Засідання районного методичного об'єднання завідувачів та вихователів ДНЗ Софіївського району.

1 листопада 2016 року на базі Софіївського дошкільного навчального закладу №1 «Чайка» відбулося засідання районного методичного об'єднання  завідувачів та вихователів ДНЗ району.

Тема засідання: " Формування соціально-моральних якостей дошкільника ".

Під час засідання розглядалися такі питання:

1.     Обговорення та затвердження плану роботи методичного об'єднання на 2016-2017 н.р. (засідання круглого столу).

2.     Програмно-методичне забезпечення освітньо-виховного процесу в ДНЗ (методичні посиденьки).

3.     Формування соціально-моральних якостей дошкільника (психологічний тренінг).

Теоретичний блок методичного об’єднання було розпочато з презентації

Завідуючої  ДНЗ №1 «Чайка»  програмно-методичного забезпечення освітньо-виховного процесу в ДНЗ. Головна увага присутніх була направлена на те, що організація навчально-виховної роботи в ДНЗ відбувається відповідно до Інструктивно-методичного листа МОН України від 16.06. 2016 р. №1/9-315 «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016-2017 рр.»

Практичний блок розпочався із  психологічного тренінга «Формування соціально-моральних якостей дошкільника».  Під керівництвом практичного психолога ДНЗ №1 «Чайка»  завідуючі та вихователі пригадали основні принципи морального виховання та дали їм характеристику.

Також учасниками засідання було переглянуто заняття на тему: "Дерево добра"за парціальною програмою  з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до  6-7 років «Вчимося жити разом» оскільки Софіївський ДНЗ №1 «Чайка» апробує парціальну програму «Вчимося жити разом». Присутні мали можливість ознайомитися з програмою, залишити свої коментарі та отримати певні знання з програми.

На занятті діти показували: вміння жити разом з іншими людьми, навчитися розуміти себе та реалізовувати свої життєві прагнення серед інших та формування навичок ефективної взаємодії в єдності завдань морального, інтелектуального, духовного розвитку; свідоме розуміння причин і наслідків вчинків та подій у житті людини; вольову регуляцію діяльності та опірність до негативних впливів середовища.

В ході підведення підсумків роботи, завідуючі відмітили, що педагоги ДНЗ №1 «Чайка» прикладають багато зусиль для того, щоб плекати паростки моральності в своїх вихованців, створюють умови для ознайомлення дітей із соціально-моральними якостями, виховувати культуру діяльності дошкільників.