Тиждень вшанування пам'яті Т. Г. Шевченка в Софіївському дошкільному навчальному закладі №1 «Чайка». - 25 Березня 2014 - Софіївський ДНЗ "Чайка"
Головна » 2014 » Березень » 25 » Тиждень вшанування пам'яті Т. Г. Шевченка в Софіївському дошкільному навчальному закладі №1 «Чайка».

На виконання Указу Президента України від 11.04. 2012 р. №257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дні народження Тараса Шевченка» в Софіївському дошкільному навчальному закладі №1 «Чайка» з 03. 03. 14р.  по 07. 03. 14 р.  пройшов тиждень до

200-річного ювілею від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Шевченківський тиждень у дошкільному закладі  розпочався оперативною нарадою при завідуючій, на якій педагоги познайомилися із заходам, які проходитимуть у дитячому садку .

Протягом тижня  був організований міні-музей Т. Г. Шевченка  «Ми тебе не забули, Тарасе», яку із задоволенням відвідували як діти , так і батьки вихованців. На інформаційному стенді батьки та педагоги знайшли цікаву інформацію про життя і творчість великого Кобзаря та мали можливість переглянути літературні видання Т. Г. Шевченка.

Серед вихованців дошкільного закладу  пройшов конкурс дитячих малюнків «Шевченкові твори очима дітей».  Діти разом з батьками активно приймали участь у конкурсі. Були використані різні техніки та види малювання, зокрема декоративне малювання, малювання по вологому, пальчиковий живопис , графіка.

Для педагогів та батьків був проведений усний журнал «Доля Кобзаря» та  лекторій « Шевченко – художник». Присутні ознайомилися із творчістю Шевченка як художника. Вихователі у своїх вікових групах  провели тематичні заняття, присвячені життю і творчості Т. Г.  Шевченка: «Наша дума, наша пісня…»,  « І мене в сім'ї великій…», «Свято Кобзаря».

07. 03. 2014 року   для дітей старших та середніх вікових груп була проведена літературно - мистецька композиція «Любий наш Кобзарю»,(з використанням мультимедійної дошки), в якій приймали участь діти різновікової групи. Дошкільнята декламували вірші Т. Шевченка. Подорожуючи сторінками його життя -  прослуховували та виконували музичні твори на вірші поета, переглянули документальний відео-ролик про творчий шлях Кобзаря .

Завершився Шевченківський тиждень урочистим  нагородженням переможців конкурсу малюнків, а також батьків, педагогів, які приймали активну участь у заходах на честь вшанування пам'яті Т. Шевченка