Свято Нового року - 20 Січня 2012 - Софіївський ДНЗ "Чайка"
Головна » 2012 » Січень » 20 » Свято Нового року
Свято Нового року
Зимова казка

За вікном зовсім не зимова днина. Та у приміщенні ДНЗ №1 «Чайка», що знаходиться у смт Софіївка, відбулася справжня зимова казка. Ю зимову насолоду подарували нам наші діти, вихованці старшої групи «Метелики». Підготувала захід Шарпило Л.В., якій допомагала помічник вихователя Басова Н.Г., музичний керівник Сегедій Л.І. та вихователі Семеряга Т.І., Ковальова Т.А., Бондаренко Н.Г.
Святково прибрана зала, ошатна красуня – ялинка переливається яскравими барвами, запрошуючи на свято. Від дитячих чарівних слів : «Ялиночко, гори!» - лісова красуня спалахнула різнокольоровими вогниками. Розпочалося дійство хороводом круг ялинки несподівано прилітає білобока сорока (Коляда С.) і бачить Дід Мороз спить, який заснув від утоми. На її скрекіт збігаються усі лісові мешканці: Зайчик (Потурайко Н.), дві сіренькі мишки (Мілова П., Поденежна В.), Горобчик (Овдієнко С.), Годинник (Шевченко К). Вони галасують, хочуть розбудити Діда Мороза. І нарешті їм це удається. Потім порадували Діда Мороза гарними віршиками Воронежский А., Пискун М., Кошеленко Я., Капусняк Д., Береза І., Кирнос М., Горєлова Т., Надрага А., Філіп’єва К.
Та що ж це за свято без Снігурки? Діти голосно і дружно запрошують до зали Снігуроньку, забираючи їх у танок. Та Дід Мороз хитрун . він не віддає дітям подарунки, а хоче перевірити їх кмітливість загадками . діти залюбки впорались з цими завданнями , проспівали ще дружненько пісеньки про зиму , білесенькі Сніжиночки закружляли навколо ялинки. Дід Мороз не здається, вигадує нові завдання – ігри: «Це все я, це все я, це компанія моя», «Сніжки», «Зліпи сніговита». Випробувати власні сили спромоглися навіть батьки під час гри «Сніжки» , але діти виявились спритнішими.
Дід Мороз, похвалив діточок, почав розв’язувати мішок із подарунками, діти просять мішок., щоб той швидше розв’язався. Аж тут – двоє Мишенят (Романцова А, Васецька Д). та це ж вони прогризи дірку та забрали всі подарунки! Мишенята бешкетують погрожують Леопольдові. Дід Мороз допомагає піймати непосид. Вони просять вибачення та повертають усі подарунки.
Завершується свято новорічною полькою та привітанням Діда Мороза. Дякуємо усім, хто подарував нам це чудове свято, та бажаємо щасливого 2012 року.

Батьки старшої групи ДНЗ «Чайка»
Переглядів: 725 | Додав: Klimchuk