Радуйся, земле, Син Божий народився! - 20 Січня 2012 - Софіївський ДНЗ "Чайка"
Головна » 2012 » Січень » 20 » Радуйся, земле, Син Божий народився!
Радуйся, земле, Син Божий народився!
Знов повернулися роки,
Коли Різдво святкували.
З звіздою йшли колядники,
І людям радість дарували.
Прекрасне дійство. Дух святий
Витав в оселі і в родині.
І ближній ближньому простив
Усі гріхи і всі провини.
Знов повернулися до нас
Рождественські веселі свята.
Воскрес той давній славний час,
Що дарував всім втіх багато.
Він буде жити всі віки,
В людських серцях - не на папері.
Дзелень-дзелень! Колядники!
Гостинно відчиняйте двері!
Продовжуючи традицію святкування Різдва Христового у нашому закладі був створений вертеп із вихователів і дітей старшої групи. Заздалегідь ми виготовили обов'язковий атрибут - різдвяну зірку, приготували святкові костюми, вивчили вірші про це величне свято, колядки і вирушили в дорогу. Із словами вітання і театралізованим дійством ми відвідали основні організації нашого селище. Дуже радо нас зустріли в районній раді. Нас запросили привітати голову райдержадміністрації (Рижкова С.С.), голову районної ради (Куліковського В.О.) та голів усіх сільських рад, які зібралися на чергове засідання в районній раді. Ми дуже вдячні всім цим людям за теплий, душевний, щирий прийом. За те, що вони не шкодували посмішок, добрих слів і подарунків для наших діток.діти були просто в захваті ! Радо нас зустрічали і в Софіївській селищній раді. Тут зібрався весь колектив на чолі із селищним головою Сегедійом П.Ю. Чудові костюми, коляда, а найголовніше - міцна віра в Новонародженого Спасителя промовляла через уста дітей, висловлюючи радість Христового народження – Спасителя світу. В цей день ми відвідали і відділ освіти, і районний методичний кабінет, і сусідній дошкільний заклад "Ромашку", і інші організації. Нас дуже радо скрізь приймали і були вдячні за слова привітання із Різдвом Христовим.
Тож ми хочемо вам ще раз побажати здоров'я, благополуччя, щастя і Божого благословіння.
Переглядів: 271 | Додав: Klimchuk