Головна » 2018 » Червень » 12 » Про виконання рішення Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства
Про виконання рішення Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства

Заходи

щодо охорони життя, зміцнення здоров'я дітей та запобігання всім видам дитячого насильства та травматизму

№ з /п

Зміст роботи

Відповідальний

Робота з педагогами

1

Ознайомлення педагогічних працівників з листом Міністерства соціальної політики України від 09.02.2018 № 2578/0/2- 18/37 щодо виконання протокольного рішення Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства та Закону України «Про охорону дитинства».

Психолог

2

Невідкладно реагувати відділ освіти про випадки загрози життю та здоров’ю дітей, прояви насильства над ними та інші форми жорстокого поводження.

3

Оформлення інформації на сайті ДНЗ «Права дитини».

Психолог

4

Поповнити базу нормативно-правових документів, що забезпечують дотримання законодавства в галузі охорони дитинства.

5

Оновити та поповнити матеріал з даного питання в інформаційних куточках для батьків

6

Визначити категорії родин, що вимагають індивідуального підходу, таких як неповні, багатодітні, молоді, родини, які мають всиновлених дітей або дітей під опікою.

Медсестра

Робота з дітьми

6

Проводити бесіди з дітьми з питань охорони дитинства

7

День захисту дітей «Наше дитинство – найкраща пора»

8

Конкурс малюнків: « Маленькій людині – великі права».

9

Тиждень захисту дитини «Я – людина»

10

Перегляд відеоматеріалу та обговорення «Мої права та обов’язки»

11

Розвага «Будь обережним»

Робота з батьками

12

Провести роз'яснювальну роботу з батьками: - консультації щодо роз’яснення батькам норм сучасного законодавства з охорони дитинства

13

Провести анкетування батьків «Чи потрібен дитині дитячий садок»

14

Обмін досвідом за круглим столом: «Твій батьківський обов‘язок» .

15

Проводити інформаційну компанію щодо неприпустимості залишення дітей без нагляду, можливих небезпечних і трагічних наслідків. залучивши працівників поліції