Головна » 2017 » Вересень » 7 » Небайдужі до життя маленьких дошкільнят
Небайдужі до життя маленьких дошкільнят

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, дитсадка, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Це добре розуміють небайдужі люди, зокрема народний депутат Шпенов Д.Ю. Напередодні Дня Знань до Софіївського дошкільного навчального закладу №1 «Чайка» завітали помічники народного депутата Кравченко І.І. та Ігнатченко Т.В. не просто з привітаннями зі святом, а й з чудовим подарунком для наших вихованців - сучасним плазмовим телевізором , який дуже потрібний у навчанні та вихованні підростаючого покоління.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.