Нашому садочку 50 років! - 19 Жовтня 2015 - Софіївський ДНЗ "Чайка"
Головна » 2015 » Жовтень » 19 » Нашому садочку 50 років!
Нашому садочку 50 років!

Урочистий настрій в одному з найстаріших в Софіївці дитячих садків відчувався вже з порога 16жовтня 2015 року: відлуння музики і в останній раз повторюваних перед виступом віршів, під топоток юних танцюристів; ошатні усміхнені співробітники, додають заключні штрихи до святкового оздоблення приміщень.

І, звичайно ж, гості, яких тут чекають завжди, але в цей святковий день зустрічали з особливою радістю. Адже всіх їх познайомив і назавжди з'єднав в одну велику, дружну і люблячу сім'ю дитячий садок № 1 «Чайка». І кожен з них, свої знання і вміння, сили і терпіння без залишку віддаючи вихованню підростаючого покоління, саме у цих стінах назавжди залишив частинку свого серця і своєї душі. І тому святковий вечір, присвячений 50-річчю дитячого садка, вийшов напрочуд добрим і теплим, адже в музичному залі зібралися не просто колеги, не просто співробітники різних років, але старі добрі друзі. Привітала їх нинішня завідувачка, четверта за рахунком з моменту заснування даного дошкільного закладу, – Магеря Любов Іванівна. Після цього молодь, яка прийшла на зміну старшим поколінням педагогів, виконала на честь дорогих гостей ювілейну здравицю. І закрутилася святкова програма: це і пісня «Одна калина» у виконанні молодого покоління співробітників, і зворушливі до сліз пісня «А я бажаю вам добра»  танок у виконанні дошкільнят  «Земле моя», і оригінальні композиції «Веселка» і «Наші вихователі» . І заключним акордом стала музична композиція «День народження», яку підхопив весь зал.

І, звичайно ж, в цей день було сказано багато добрих слів на адресу тих, хто, не шкодуючи себе, не думаючи ні про славу, ні про нагороди, без залишку розчиняючись в роботі, створюючи в цих добрих стінах неповторну атмосферу добра, назавжди залишив в цьому дитячому садку частинку своєї душі.

І дивлячись у ці просвітлені обличчя, на ці натруджені руки, в ці добрі і ніжні очі тих, хто багатьох і багатьох дітей став другими мамами, дуже хочеться вірити, що все те добре, що було сказано в цей день, збудеться. А все те добре, що було вкладено цими чудовими жінками в підростаючі покоління, не пропаде, але повернеться сторицею...

Наразі в цьому найстарішому дитсадку працюють 27 співробітників, його сьогодні відвідують 136 дітей, а загалом, за 50 років дитсадочок випустив 1350 вихованців. А отже, це свято є особливим для великої кількості людей.

Почесні гості завітали на ювілей: голова адміністрації Кисіль А. В., голова райради Шевцова Н. Д., голова сільради Сегедій П.Ю.

З найтеплішими побажаннями також виступили: начальниу відділу освіти Рященко С. А. та методист відділу освіти Кривенко Л. А.

По закінченні свята колишні працівники, а нині пенсіонери, ходили по приміщеннях дитсадка і дивувались хорошому стану «Чайці». Тобто за 50 років заклад став не лише старшим, а й гарнішим та комфортнішим.