Ми учасники конкурсу "Сузір'я талановитих дошкільнят" - 19 Червня 2013 - Софіївський ДНЗ "Чайка"
Головна » 2013 » Червень » 19 » Ми учасники конкурсу "Сузір'я талановитих дошкільнят"
Ми учасники конкурсу "Сузір'я талановитих дошкільнят"
Наші діти творчі, креативні і просто талановиті. Сьогодні в закладі працюють гуртки, які надають можливість дошкільнятам  здобути, удосконалити певні навички та уміння. Талановиті діти, які відвідують гуртки, є учасниками різних районних та обласних конкурсів. Нещодавно пройшов всеукраїнський конкурс " Сузір'я талановитих дошкільнят" з різних номінацій. На першому етапі у районі учасниками стали Васецька Дарина з номінації "образотворча діяльність", Мілова Поліна  та Шинкаренко Ілля з номінації "декламування віршів". Дарина та Поліна пройшли до другого етапу конкурсу - обласному. Васецька Даринка стала номінанткою на участь у третьому етапі, який пройде у місті Києві у вересні місяці. Надіємося, що наша учасниця займе призове місце. Бажаємо тобі успіхів Даринко.
Переглядів: 161 | Додав: SV