Головна » 2013 » Грудень » 9 » Екологічне виховання дошкільників (засідання опорного д/з)
14:04
Екологічне виховання дошкільників (засідання опорного д/з)
Засідання розпочала методист ДНЗ Бондаренко Н. Г., яка зачитала доповідь щодо розвитку екологічної культури дошкільників та використання методів і прийомів щодо поліпшення здоров'я дітей природними факторами.
Демченко Л. П. (вихователь старшої групи "Калинонька") показала заняття з валеології "Уроки здоров'я". Фізкерівник Долотова Л. П. дала практичні рекомендації щодо використання різних гімнастик засобами природних факторів та показала майстер-клас з стретчингу.
Старша медична сестра провила практикум щодо застосування фітотерапії, повітряних ван, дихальної гімнастики. загартування і тд. в умовах дошкільного закладу.


Практичний психолог Климчук Ю. С. надала інформацію присутнім про вплив на організм дитини такого природного фактору, як пісок та продемонструвала казкотерапію за допомогою піску.


 

 Захід пройшов вдало. Всі гості були задоволенні та отримали певну інформацію, яка задовольнила кожного. Всі працівники закладу приймали участь у проведені даного заходу і показали свою професійну компетентність.
Переглядів: 217 | Додав: Тата