День захисту дітей - 12 Червня 2012 - Софіївський ДНЗ "Чайка"
Головна » 2012 » Червень » 12 » День захисту дітей
День захисту дітей
Літо - радісна пора, любить літо дітвора

ХІД ЗАХОДУ
Привітання завідуючої і гостей.
В е д у ч и й
Діти, ось і прийшло до нас літо.
Здрастуй, літо! Здрастуй, літо!
Теплим сонечком зігріте!
Здрастуй, поле і лісок!
Здрастуй, річка і пісок!
Відчинило двері літо —
Стільки радощів у нім!
Стільки в лісі трав і цвіту!
Гей, мерщій туди ходім!
Діти розказують вірші
Я з тобою, літо, пожартую, Я з тобою, літо, потанцюю, Я з тобою, літо, поспіваю, Я тебе ще з осені чекаю.
В літа завжди справ багато: Треба всіх загартувати, Накупати в річці, морі, Ягід виростить доволі. А щоб нам не сумувати, Треба дружно заспівати
Пісня «Наш дитячий садок» (середня група)
Далі Ведучий веде розповідь, а діти виконують рухи за змістом тексту.
В е д у ч и й. У моєму чарівному лісі росте зелена м'якенька травичка.
(Діти спершу присідають, а потім повільно підіймаються, показуючи, як росте травичка.)
Над травичкою літають метелики.
(Діти стають на носочки, «летять» по колу, махаючи ручками.)
А ще у лісі ростуть квіти: червоні, сині, жовті.
(Діти роблять рухи, «збираючи квіти».)
Вони запашні та дуже гарні.
(Діти «нюхають» квіти.)
Їх легенько гойдає вітерець-пустунець.
(Діти піднімають руки вгору та хитають ними.)
Мої квіточки дуже люблять метеликів, бо вони легенько пурхають над ними.
(Діти знову «літають».)
В лісі ростуть високі, стрункі дерева.
(Діти стають на носочки та тягнуть руки вгору.)
Їх також гойдає вітерець.
(Діти хитають ручками.)
На деревах сидять пташки і співають гарних пісень.
(Діти імітують рухи крилець птахів та їхнє щебетання.)

В е д у ч и й Дітям також подобається у лісі. Вони збирають квіти, нюхаючи їх. А над ними літають метелики та гойдаються дерева. А ось, дивіться, до нас летить метелик.
Пісня-гра «Метелик»
Сніговик Що за метелики тут літають? Зараз же зима і повинні літати сніжинки. Діти, чому ви роздягнені? Ану хутко вдягніться. Ось я приніс вам шапки і рукавички, щоб ви не замерзли.
В е д у ч и й Ой, діти, подивіться! Та це ж сніговик. І звідкіля ти тут взявся?
Сніговик Пам’ятаю, що я зайшов у холодильник, наївся там морозива. І мабуть трішки задрімав.
В е д у ч и й Ой, сніговичку, так ти ж не трішки задрімав. Ти проспав усю зиму і весну. І вже прийшло до нас красне літечко.
Сніговик Літечко? А яке ж воно? Я його ніколи не бачив. Розкажіть дітки.
Діти
Прилетіло літо, як на крилах, принесло нам літо дні щасливі. Літо кучеряве, лагідне, як мама. Ось воно яке – літо золоте. Розсипає літо срібні роси, Заплітає літо квіти в коси. Пахощі суниці, грози і зірниці. Ось воно яке – літо золоте.
Задрімало літо на покосах, Засмалило сонцем ноги босі. Скупане в любистку росяне намисто. Ось воно яке – літо золоте. Ведучий Ну що ж, сніговичку, раз ти до нас прийшов, то залишайся з нами, разом з тобою пограємось.
Вправа «Так чи ні?»
Танок «Маленьких каченят»
Сніговик Ой я так з вами веселився і танцював, що мені аж гаряче стало. Я тану на очах! Ведіть мене до лікаря, або назад у холодильник!
Ведучий Діти, а чому ж наш сніговик розтанув? (розмова про властивості води і снігу)
Доки я вела Сніговика до холодильника він зовсім розтанув і з нього утворився веселий Капітошка (музика)
Капітошка Привіт, друзі! Чому ви сумуєте? Я люблю гратися, давайте разом пограємося.
Гра «Річки, озера»
Італійський танець
Пісня «Веселі гуси»
Літня рухлива гра "СТОНІЖКИ"
Кількість гравців: десять і більше (парна кількість).
Матеріали: крейда.
Місце гри: ігровий майданчик, парк.
• На землі намалюйте крейдою дві паралельні лінії завдовжки 5—8 м (залежно від віку гравців).
• Гравці поділяються на дві команди, вишиковуються один за одним перед лініями, узявши переднього гравця за пасок. Таким чином утворюється ланцюжок — «стоніжка».
• Команди сідають навприсядки і за командою ведучого починають рухатись уздовж ліній. Перемагає «стоніжка», яка першою пробіжить уздовж своєї лінії.
Якщо під час руху хтось із гравців упаде, команда зупиняється і чекає, поки він підведеться, а потім знову продовжує рух.
Літня рухлива гра "КАРЛИКИ ТА ВЕЛЕТНІ"
Кількість гравців: десять і більше.
Матеріали: не потрібні.
Місце гри: ігровий майданчик.
• Усі гравці стають у коло. Ведучий заходить усередину, пояснює правила гри.
• Якщо ведучий промовить «карлики» — гравці мають сісти навпочіпки, якщо скаже «велетні» — усі мають підвестися і підняти руки. Той, хто помилився, вибуває з гри.
• Під час гри ведучий може збивати гравців з пантелику, подаючи неправильні команди, наприклад: «Кози!», «Вода!», «Кролі!».
• Перемагає гравець, який жодного разу не помилився.
Естафети: «Хто перший на стілець», «Перетягни канат», «Веселі стрічки», «Стрімкий м’яч»
Літні турботи
Знаєш, скільки справ у літа? Їх усіх не полічити! Треба нам підсмажить спини, ніс убрати в ластовиння, накупати нас у річці наперед на три сторіччя, та іще подарувати лісу й лугу буйні шати…Словом, справ не полічити!Та найбільше треба літу, щоб зуміли я і ти набагато підрости!
Танець «Дитинство»
Капітошка Я від хмарки і від сонця
Подарую крейду вам
Для малюнків не папір я,
А асфальт тепер віддам.
Намалюйте гарне літо:
Сонце, росами умите,
Річку, озеро та луг,
Дощика, бо він мій друг!
Малюнок на асфальті
Капітошка За картини вдячний я. Нагорода ось моя. Дарує дітям солодощі.
Переглядів: 614 | Додав: Klimchuk