Софіївський ДНЗ "Чайка" - Інформація про сайт

В закладі працює 10 педагогів.

5- вища освіта
5- середня спеціальна
18 -обслуговуючий персонал
Заклад відвідує 126 дітей.
4 вікові групи
- перша молодша група "Сонячні зайчики"
- друга молодша група ""
Дзвіночок"
- середня група
"Веселка"
- старша група "Калинонька"

Адміністрація  закладу

Завідувачка Софіївським ДНЗ №1 "Чайка"  - Магеря Любов Іванівна

Голова   профспілкового   комітету   Долотова  Лариса  Вікторівна

Вихователь-методист , практичний психологКлимчук Юлія Степанівна
Вихователь-методист, керівник образотворчого гуртка  - Бондаренко Наталія Григорівна

Історія закладу
В далекому 1965 році був збудований дитячий садок «Чайка» по провулку Больничному,13, який був розрахований на 140 місць. Хоча він повністю не задовольняв потреб населення селища. Всі групи були переповнені (30-40 дітей в кожній групі). Дітей всього на той час в дитсадку було 250.
Першою завідуючою дитсадком була Білявська Євдокія Яківна, методистом по дошкільному вихованню Тригуб Віра Терентіївна. Дитячий садок обслуговували 25 чоловік.
Заклад повністю був забезпечений меблями, різноманітним інвентарем, спортивним одягом і т.д. Продукти харчування підвозилися до дитсадка конем із возом. При дитсадку працювала своя бухгалтерія. З дітьми проводилися різноманітні заняття: малювання, розповідання, читання, музика і співи.
Сьогодні наш садочок це красиве двоповерхове приміщення з впорядкованою територією навколо нього.
Дошкільний заклад відвідує 120 дітей. Це 5 вікових груп: група раннього віку, молодша, середня, старша , різновікова групи та 1 клас. Наповнюваність груп 15-25 дітей. За здоров’я, навчання та виховання дітей піклується 27 чоловік, із них 9 вихователів, музичний керівник, логопед, психолог, фізичний керівник, керівники гуртків, старша медична сестра та обслуговуючий персонал.
За більш ніж 45 років плідної педагогічної діяльності в нашому дитячому закладі створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально-виховного процесу.