З нагоди дня фізичної культури і спорту в ДНЗ № 1 був проведений "День фізкультури і спорту".
Метою якого було: формувати у дошкільнят уявлення про   спорт; долучити дітей до здорового способу життя; сприяти фізичному розвитку дітей, їх силі, швидкості, спритності;

У ранковій зарядці прийняли участь діти та їх вихователі

Просмотров: 6 | Добавил: Тата | Дата: 07.09.2017

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, дитсадка, школи,  влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива!

Просмотров: 5 | Добавил: Тата | Дата: 07.09.2017

День Знань –це важлива подія для вихованців та працівників ДНЗ. У дитячому садку у цей день красиво та урочисто, усе прикрашено різнокольоровими кульками та квітами. Під звуки дитячих пісень діти вишикувались на святкову лінійку. Вихованців і працівників закладу з початком навчального року привітала завідувач Магеря Любов Іванівна. Побажала усім здоров’я, yнатхнення, терпіння. Для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі.

Просмотров: 3 | Добавил: Тата | Дата: 07.09.2017

Просмотров: 10 | Добавил: Тата | Дата: 13.06.2017

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

01.06.2017 року в дошкільному  навчальному закладі №1 «Чайка»  відбулося святкування Дня захисту дітей. Розпочало святкову програму музично-спортивна розвага «Веселковий світ дитинстваа» (за сценарієм вихователя-методиста Бондаренко Наталії Григорівни), місцем проведення якого стало подвір’я  дошкільного закладу.

Діти грались, танцювали, співали, декламували  вірші, виконували різні завдання. Між старшими дошкільниками проводились спортивні змагання. Глядацьку підтримку учасникам святкової розваги забезпечували найменші вихованці закладу, працівники та батьки.

Фінальним акордом свята стала колективна організація малюнку на асфальті та  святкова дискотека.

Просмотров: 14 | Добавил: Тата | Дата: 02.06.2017

17 травня 2017 року в дошкільному навчальному закладі "Чайка"" відзначено Всеукраїнський день вишиванки проведенням тематичного заходу "Я вишиваю на білому полотні". Діти, святково одягнені в національний одяг, від щирого серця  співали пісні, танцювали. Родзинкою заходу стало прикрашання вишиванки спільними зусиллями.Софіївський  ДНЗ "Чайка" вітає усіх з Днем вишиванки. Горді, що українці!!!

Просмотров: 16 | Добавил: Тата | Дата: 17.05.2017

ДНЗ №1 "Чайка" апробовує парціальнцу  програму з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6 - 7 років "Вчимося жити разом". Діти старшої групи "Дзвіночок" стали учасниками чотирьох занять відповідно до програми. Кожне заняття визначало  особистість дитини найвищою соціальною цінністю, її право на прояв індивідуальності та розвиток її здібностей.

Просмотров: 34 | Добавил: Тата | Дата: 26.12.2016

1 листопада 2016 року на базі Софіївського дошкільного навчального закладу №1 «Чайка» відбулося засідання районного методичного об'єднання  завідувачів та вихователів ДНЗ району.

Тема засідання: " Формування соціально-моральних якостей дошкільника ".

Під час засідання розглядалися такі питання:

1.Обговорення та затвердження плану роботи методичного об'єднання на 2016-2017 н.р. (засідання круглого столу).

2. Програмно-методичне забезпечення освітньо-виховного процесу в ДНЗ (методичні посиденьки).

3. Формування соціально-моральних якостей дошкільника (психологічний тренінг).

Просмотров: 39 | Добавил: Тата | Дата: 03.11.2016

1 квітня 2016 року на базі Софіївського ДНЗ №1 "Чайка" пройшов районний семінар за темою «Праця як важливий засіб ранньої соціалізації дитини».

На семінарі були присутні методист Софіївського відділу освіти Кривенко Л. А. та 13 завідувачок дошкільними закладами Софіївського району.

Просмотров: 79 | Добавил: Тата | Дата: 04.04.2016

Просмотров: 156 | Добавил: Тата | Дата: 19.10.2015