Вся велика садкова родина в якій об’єдналися діти та працівники освітньої установи 17 травня 2018 року долучилися до святкування Всеукраїнського Дня вишиванки. Було організовано та проведено цікаве свято за участю дітей та дорослих нашого закладу. Діти у барвистих вишиванках звеличували та прославляли українські традиції та національний одяг. Вихованці закладу водили гаївки, хороводи та танцювали українські народні танці

Просмотров: 2 | Добавил: Тата | Дата: 21.05.2018

В рамках реалізації правоосвітницького проекту "Я маю право" на базі нашого закладу відповідно річного плану проходять тематичні тижні, дні, розваги, заняття з правового виховання дошкільнят в ДНЗ.

Розвага "Маленьким дітям - великі права"

Просмотров: 63 | Добавил: Тата | Дата: 07.02.2018

24 cічня 2018 року в закладі пройшов День іграшки. Діти стали учасниками цікавої та пізнавальної розваги "Країна іграшок".

Просмотров: 37 | Добавил: Тата | Дата: 25.01.2018

12 січня 2018 року наш колектив "Колядочка" став лауреатом І фестивалю-конкурсу "Різдвяна зірка". Колектив «Колядочка» характеризується якісним добором співаків, наявністю дорослих та дитячих голосів. За роки роботи «Колядочка» проявила себе як творчий колектив, який постійно вдосконалює свою майстерність. Любов до української пісні, традицій рідного народу об'єднує та згуртовує в один дружний колектив працівників та дітей дошкільного віку. Творчих успіхів нам та натхнення.

Просмотров: 45 | Добавил: Тата | Дата: 16.01.2018

19 грудня, День святого Миколая! З його приходом кожна дитина чекає маленького дива, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.

Просмотров: 40 | Добавил: Тата | Дата: 19.12.2017

12 грудня 2017 року в закладі пройшов тематичний день "Режим дня в ДНЗ". Діти передшкільного віку були учасниками тематичної розваги "Режим дня". Провела розвагу вихователь середньої групи "Веселка" Надрага Тетяна Вікторівна. В ігровій формі малюки закріпили знання про режимні процеси в ДНЗ та вдома.

Просмотров: 82 | Добавил: Тата | Дата: 14.12.2017

З нагоди дня фізичної культури і спорту в ДНЗ № 1 був проведений "День фізкультури і спорту".
Метою якого було: формувати у дошкільнят уявлення про   спорт; долучити дітей до здорового способу життя; сприяти фізичному розвитку дітей, їх силі, швидкості, спритності;

У ранковій зарядці прийняли участь діти та їх вихователі

Просмотров: 66 | Добавил: Тата | Дата: 07.09.2017

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, дитсадка, школи,  влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива!

Просмотров: 57 | Добавил: Тата | Дата: 07.09.2017

День Знань –це важлива подія для вихованців та працівників ДНЗ. У дитячому садку у цей день красиво та урочисто, усе прикрашено різнокольоровими кульками та квітами. Під звуки дитячих пісень діти вишикувались на святкову лінійку. Вихованців і працівників закладу з початком навчального року привітала завідувач Магеря Любов Іванівна. Побажала усім здоров’я, yнатхнення, терпіння. Для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі.

Просмотров: 57 | Добавил: Тата | Дата: 07.09.2017

Просмотров: 60 | Добавил: Тата | Дата: 13.06.2017