12 січня 2018 року наш колектив "Колядочка" став лауреатом І фестивалю-конкурсу "Різдвяна зірка". Колектив «Колядочка» характеризується якісним добором співаків, наявністю дорослих та дитячих голосів. За роки роботи «Колядочка» проявила себе як творчий колектив, який постійно вдосконалює свою майстерність. Любов до української пісні, традицій рідного народу об'єднує та згуртовує в один дружний колектив працівників та дітей дошкільного віку. Творчих успіхів нам та натхнення.

Просмотров: 2 | Добавил: Тата | Дата: Сьогодні

19 грудня, День святого Миколая! З його приходом кожна дитина чекає маленького дива, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.

Просмотров: 14 | Добавил: Тата | Дата: 19.12.2017

12 грудня 2017 року в закладі пройшов тематичний день "Режим дня в ДНЗ". Діти передшкільного віку були учасниками тематичної розваги "Режим дня". Провела розвагу вихователь середньої групи "Веселка" Надрага Тетяна Вікторівна. В ігровій формі малюки закріпили знання про режимні процеси в ДНЗ та вдома.

Просмотров: 21 | Добавил: Тата | Дата: 14.12.2017

З нагоди дня фізичної культури і спорту в ДНЗ № 1 був проведений "День фізкультури і спорту".
Метою якого було: формувати у дошкільнят уявлення про   спорт; долучити дітей до здорового способу життя; сприяти фізичному розвитку дітей, їх силі, швидкості, спритності;

У ранковій зарядці прийняли участь діти та їх вихователі

Просмотров: 37 | Добавил: Тата | Дата: 07.09.2017

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, дитсадка, школи,  влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива!

Просмотров: 27 | Добавил: Тата | Дата: 07.09.2017

День Знань –це важлива подія для вихованців та працівників ДНЗ. У дитячому садку у цей день красиво та урочисто, усе прикрашено різнокольоровими кульками та квітами. Під звуки дитячих пісень діти вишикувались на святкову лінійку. Вихованців і працівників закладу з початком навчального року привітала завідувач Магеря Любов Іванівна. Побажала усім здоров’я, yнатхнення, терпіння. Для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі.

Просмотров: 32 | Добавил: Тата | Дата: 07.09.2017

Просмотров: 35 | Добавил: Тата | Дата: 13.06.2017

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

01.06.2017 року в дошкільному  навчальному закладі №1 «Чайка»  відбулося святкування Дня захисту дітей. Розпочало святкову програму музично-спортивна розвага «Веселковий світ дитинстваа» (за сценарієм вихователя-методиста Бондаренко Наталії Григорівни), місцем проведення якого стало подвір’я  дошкільного закладу.

Діти грались, танцювали, співали, декламували  вірші, виконували різні завдання. Між старшими дошкільниками проводились спортивні змагання. Глядацьку підтримку учасникам святкової розваги забезпечували найменші вихованці закладу, працівники та батьки.

Фінальним акордом свята стала колективна організація малюнку на асфальті та  святкова дискотека.

Просмотров: 41 | Добавил: Тата | Дата: 02.06.2017

17 травня 2017 року в дошкільному навчальному закладі "Чайка"" відзначено Всеукраїнський день вишиванки проведенням тематичного заходу "Я вишиваю на білому полотні". Діти, святково одягнені в національний одяг, від щирого серця  співали пісні, танцювали. Родзинкою заходу стало прикрашання вишиванки спільними зусиллями.Софіївський  ДНЗ "Чайка" вітає усіх з Днем вишиванки. Горді, що українці!!!

Просмотров: 37 | Добавил: Тата | Дата: 17.05.2017

ДНЗ №1 "Чайка" апробовує парціальнцу  програму з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6 - 7 років "Вчимося жити разом". Діти старшої групи "Дзвіночок" стали учасниками чотирьох занять відповідно до програми. Кожне заняття визначало  особистість дитини найвищою соціальною цінністю, її право на прояв індивідуальності та розвиток її здібностей.

Просмотров: 58 | Добавил: Тата | Дата: 26.12.2016

1 2 3 4 5 »