Головна » Сторінка батьків » Інформація для батьків

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ У ДИТЯЧИЙ САДОК
01.03.2017, 09:30

1. Для вступу в дитячий садок батькам необхідно стати в електронну чергу на зарахування до дитячого садка .

2. Подати заяву завідувачу про прийняття дитини до дошкільного закладу. Прийом дітей здійснюється з 2 років (як виняток з 1.5 років).

3. Надати копію свідоцтва про народження дитини.

4. З поліклініки за місцем проживання дитини надати необхідну медичну документацію: медичну карту дитини, листок щеплення, довідку щодо можливості відвідування дитиною дошкільного закладу, результат обстеження на ентеробіоз .

5. Для дітей у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення (незалежно від причин), додатково подається висновок лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу державної (комунальної) форми власності, у якому зазначено, що дитина здорова і може відвідувати навчальний заклад (наказ МОН України та МОЗ України № 1/9-500 / № 04.01.16/28103 від 29 вересня 2014 року).

6. З необхідними медичними документами батьки звертаються насамперед до старшої медичної сестри, яка перевіряє їх відповідальність нормативним вимогам.

7. Багатодітним сім’ям або сім’ям чорнобильців надати копію відповідних посвідчень, копії свідоцтв про народження всіх дітей у багатодітних родинах в Софіївську селищну раду для нарахування пільги за харчування.

8. Ознайомитися з правилами для батьків.

9. Познайомитися з майбутнім вихователем Вашої дитини та отримати консультацію про особливості адаптаційного періоду.

10. Надати вихователю необхідні дані про особливості дитини та відомості про родину.

11. Підготувати необхідний змінний одяг, взуття, гребінець.

12. Згідно зі списком необхідних речей для кожної вікової групи, зібрати дитину до садочка.

13. Набір дітей до дитячого садочка здійснюється протягом навчального року (при наявності вільних місць). Остаточне формування груп за віковим складом відбувається у серпні.

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ У ДИТЯЧОМУ САДКУ

1. Режим роботи дитячого садка з понеділка по п’ятницю з 7.30 до 18.00 год. Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні.

2. За дитиною зберігається місце у дитячому садку у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють. В літні період дитина може не відвідувати дитячий садок до 75 днів з попередньо поданою батьками заявою.

3. Відрахування дітей із дитячого садка може здійснюватися за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють, на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість перебування в дошкільному закладі цього типу; у разі несплати без поважних причин батьками плати за харчування дитини протягом 2-х місяців. У разі відсутності дитини без поважної причини більше 30 днів, вона вибуває з дитячого садка за попереднім повідомленням в письмовій формі.

4. Ранкове приймання дитини до дошкільного навчального закладу щодня проводить вихователь групи. Здійснює обов’язкове опитування батьків або осіб, які їх замінюють, стосовно стану здоров’я дитини та візуально визначає стан здоров’я (шкірні покрови, нежить тощо). За потреби проводиться термометрія та огляд зіва.

5. Не дозволяється приводити до садочка дітей з підвищеною температурою тіла, кашлем та іншими симптомами захворювань. Хворі діти в дошкільну установу не приймаються.

6. Після перенесеного захворювання діти в дитсадок приймаються тільки за наявності довідки лікаря-педіатра з вказівкою діагнозу, довготривалості та проведеного лікування, відомостей про відсутність контакту з інфекційними хворими, а також з рекомендаціями щодо індивідуального режиму кожній дитині. У разі відсутності дитини більше 3-х днів батьки повинні надати медичну довідку.

7. Ранковий туалет дітей повинен проводитися вдома: батьки зобов`язані приводити дитину в дошкільний заклад чистими, охайно та по сезону одягненими.

8. Не дозволяється приносити в дитячий колектив та зберігати в шафах солодощі, фрукти, іграшки та інші предмети.

9. Заборонено одягати на дітей прикраси, ланцюжки, так як все це може загрожувати життю і здоров`ю дітей, бути втраченими. Вихователі не несуть відповідальність за збереження принесених з дому іграшок та цінних предметів.

10. Щодня особисто передавати і забирати дитину у вихователя, не передовіряти особам, що не досягли 16 років та особам у нетверезому стані.

11. Оплату за утримання дитини в дитячому садку необхідно здійснювати до 10-го числа місяця, так як ці кошти ідуть на закупівлю продуктів харчування для дітей.

12. Поважати права педагога, не допускати нетактовної поведінки по відношенню до працівників дитячого садка, дотримуватись морально-етичних норм і загальноприйнятих правил спілкування.

13. Про всі зауваження щодо роботи закладу повідомляти вихователя або завідувача.

14. Виконувати правила внутрішнього розпорядку, Статут дитячого садка, правила санітарії та гігієни.

15. Батьки мають право відвідувати загальні та групові батьківські збори, заняття та інші навчально-виховні заходи з дозволу завідувачки та при наявності медичної книги. Надавати допомогу на реалізацію статутних завдань, для зміцнення матеріально-технічної бази дитячого садка. Надавати вступні внески в розмірі 100 грн. (відповідальний голова піклувальної ради).

Додав: Тата |
Переглядів: 234
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу