УМОВИ ЩОДО РОЗВИТКУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ - 20 Листопада 2011 - Гурткова робота - Софіївський ДНЗ "Чайка"
Головна » 2011 » Листопад » 20 » УМОВИ ЩОДО РОЗВИТКУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ
УМОВИ ЩОДО РОЗВИТКУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

1. Створити процес життя і діяльності дітей творчим, ставити дітей у ситуації пізнавальної, художньої, моральної творчості.
2. Спеціальна робота на занятті, в іграх тощо націлена на розвиток творчості й повинна органічно увійти в життя дитини.
3. Організація цікавого змістовного життя дитини в дошкільному закладі та сім’ї, збагачення його яскравими враженнями, забезпечення емоційно-інтелектуального досвіду.
4. Урахування індивідуальних особливостей дитини при цілеспрямованості творчих здібностей.
5. Створювати атмосферу творчості.
6. Комплексне і системне використання методів і прийомів.
7. Матеріальне забезпечення образотворчої діяльності дошкільника. Різноманітність основних і додаткових матеріалів, вільний доступ до них стимулює творчу активність дітей.

ЗАВДАННЯ КЕРІВНИЦТВА ДИТЯЧОЮ ОБРАЗОТВОРЧОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ

1. Формування мотивів зображувальної діяльності.
2. Вмінні самому ставити мету тієї чи іншої діяльності.
3. Формування сприйняття.
4. Формування у дітей зображувальних дій.
Категорія: Чарівні пальчики | Переглядів: 589 | Додав: Tata